Sıkça Sorulan Sorular

 1. İsminiyaz.com Hizmet Sözleşmesi ve Servis Şartları Nelerdir?
  Bizden hizmet almakta olan tüm müşterilerimiz İsminiyaz.com Hizmet Sözleşmesini ve Servis Şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır. Çıkacak her türlü anlaşmazlıkta bu kuralları esas alınacaktır. Servis Şartlarını okumak için TIKLAYINIZ. Hizmet Sözleşmesini okumak için TIKLAYINIZ

 2. İsminiyaz.com Hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz. Kimsiniz, vizyonunuz ve amacınız Nedir?
  Şirket profilimizi, amaçlarımızı , vizyonumuzu detaylı olarak öğrenmek için lütfen Kurumsal/Hakkımızda sayfalarımızı inceleyiniz.

 3. Sistemlerinizin teknik özellikleri nelerdir?
  İsminiyaz.com web sunucuları LINUX FEDORA/CENTOS işletim sistemlerini kullanmaktadır. Linux CentOS/Fedora dünyaca bilinen güvenilirliği için tarafımızdan tercih edilmektedir.Apache web server ile yayında olan sistemlerimizde ayrıca PHP4 ve MySql database yazılımları ve SpamAssassin / CLAM AntiVirus yazılımlarının en son sürümleri yüklü bulunmaktadır. Tamamen Türkçe Kontrol Paneli ile hosting hesabınıza ilişkin tüm işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür.

 4. Network altyapınız nedir sunucularınız nerde bulunmaktadır?
  İsminiyaz.com Sunucuları,Türkiye'de Bursa'da yer almaktadır. Tüm sunucularımız 100Mbit network altyapısı dahilinde güvenilir fiber optik kablolama yapısı ile internete en hızlı şekilde bağlıdır.

 5. Sizden alacağım Domain ve Hosting hesaplarında kontrol paneli varmı?
  Evet tamamen Türkçe kontrol panelimiz bulunmaktadır. Bu kontrol panelinden otomatik cevaplayıcı maillerinizi, forwarding - yönlendirme - mail hesaplarınızı yönetebilir ve gerçek zamanlı sistem durumunu kontrol edebilirsiniz.
  Linux Sunucularımız için Kontrol panelinizin adresi http://www.siteniz.com:2222 şeklindedir.

 6. Sunucularınızda Front Page desteğiniz varmı?
  Evet sunucularımızda front page desteğimiz vardır. Microsoft front page server eklentilerinizi Yönetim Kontrol Panelinizden aktif hale geçirebilirsiniz.

 7. Maillerimi Internet explorer üstünden bilgisayarımın başında değilken de kontrol edebilirmiyim?
  Webmail sistemlerimiz bu iş için hazırlanmıştır.
  http://www.alanadınız.com/webmail adreslerinden farklı webmail arabirimlerine ulaşabilirsiniz.

 8. Sitemin ziyaretçi istatistiklerine nasıl ulaşabilirim?
  Kontrol panelinize girdikten sonra detaylı Site/Ziyaretçi istatistikleri bölümünden çok detaylı ziyaretçi istatistiklerinize ulaşabilirsiniz.Istatistikler için webalizer programı kullanılmaktadır.

 9. Sistemlerinizde SSL - Secure Server desteği varmı?
  Evet sistemlerimiz Secure Server desteklidir.SSL sertifika işlemlerinizi tamamlayıp web siteniz ve kullanıcılarınız arasında güvenli transferler yapmanız mümkündür. Lütfen SSL ihtiyaçlarınız için İletişim bölümünden lütfen bizimle irtibata geçiniz.

 10. Paketlerinize web sitesi tasarımıda dahilmi?
  Hayır paketlerimize web sitesi tasarımı dahil değildir. Paketlerimiz sadece web yayınlama alt yapısı içindir.
  Web tasarım istekleriniz için info@isminiyaz.com / Tel: 0224 272 76 76 - GSM: 0542 579 54 50 iletişim bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 11. Herhangi bir şekilde web sitemin içeriğine karışmanız söz konusu olabilirmi?
  Hayır web sitenizin içeriği ve sorumluluğu tamamen size aittir. Türk Devleti ve Milletine karşı, Yasa ve Kanunlara karşı bir davranışınız olmadığı sürece tüm içeriğinizde özgürsünüz.

 12. Nameserver (DNS) adresleriniz nelerdir.
  ns1.isminiyaz.com
  ns2.isminiyaz.com

Powered by WHMCompleteSolution